2 lipca 2018
22 czerwca w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”. Radomskie firmy wśród nagrodzonych.
11 czerwca 2018
W piątek 8 czerwca br. w Hotelu Karo w Mleczkowie odbyła się XXII Gala Biznesu „Granitowy Tulipan 2018”, na której nagrodzono najlepsze radomskie firmy, wyroby i inwestycje.
17 maja 2018
Ruszyła kampania informacyjna dotycząca szkolnictwa zawodowego, ze szczególnym uwzględnieniem szkolnictwa dualnego.
16 maja 2018
Rozpoczyna się VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal”. Jak wynika z doświadczeń poprzednich edycji, ponad połowa zwycięzców zdobyła inwestorów.
Oferty inwestycyjnePomoc dla inwestoraKształcenie zawodowePoPracy
17 sierpnia 2018
Prowadzisz małą firmę? Szukasz taniego kapitału na inwestycje? Możesz zgłosić się do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości po niskooprocentowaną „Pożyczkę na rozwój”. Nabór wniosków potrwa do 5 listopada.
więcej
10 lipca 2018
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. otrzymają z UE prawie 476 mln zł na remont linii kolejowej nr 8, pomiędzy Warką a Radomiem. Po modernizacji pociągi pasażerskie będą mogły jeździć z prędkością nawet 160 km/h. Inwestycja ma być gotowa w 2023 roku.
więcej
3 lipca 2018
XVI konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” rozstrzygnięty. Wyniki konkursu potwierdzają, że przedsiębiorcy zauważają pozytywne zmiany w stosunkach urząd skarbowy - podatnik.
więcej
10 sierpnia 2018
6 września odbędzie się organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu seminarium otwierające drugi nabór do projektu Polskie Mosty Technologiczne. W lipcu zakończył się pilotażowy nabór na rynki USA, Kanady i Meksyku. Seminarium otworzy kolejny ...
więcej
31 lipca 2018
NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 1.1.1  „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa ”,  I oś priorytetowa: „Wsparcie prowadzenia prac B+R przez ...
więcej
30 lipca 2018
Ruszyła druga edycja programu. Maksymalna wartość dofinansowania przeznaczona dla jednego przedsiębiorstwa wynosi 20 tys. zł i jest w 100% finansowana z budżetu państwa. Wkład własny nie jest wymagany, jeśli wartość wybranych usług nie przekracza ...
więcej