1 października 2018
25 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się PAIH EXPO 2018 - I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. Projekt skierowany jest do polskich małych i średnich firm, już działających za granicą lub planujących ekspansję.
10 września 2018
To już tradycja, że na każdej edycji Targów Mody Poznań radomskie firmy branży skórzanej zdobywają Złote Medale MTP. Nie inaczej było podczas minionych, jesiennych targów. Nagrodzone zostały dwie radomskie firmy.
2 lipca 2018
22 czerwca w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”. Radomskie firmy wśród nagrodzonych.
11 czerwca 2018
W piątek 8 czerwca br. w Hotelu Karo w Mleczkowie odbyła się XXII Gala Biznesu „Granitowy Tulipan 2018”, na której nagrodzono najlepsze radomskie firmy, wyroby i inwestycje.
Oferty inwestycyjnePomoc dla inwestoraKształcenie zawodowePoPracy
15 października 2018
Za nami ósma edycja spotkań z cyklu „Brand Elite – spotkania z marką”. Tym razem gośćmi specjalnymi byli: generał Roman Polko oraz Klaudia Pingot.
więcej
10 października 2018
W obrębie Wólki Klwateckiej powstanie dzielnica przemysłowa o powierzchni 40 hektarów. W przyszłym roku rozpocznie się uzbrajanie terenu położonego po wschodniej stronie ulicy Warszawskiej.
więcej
5 października 2018
W tegorocznym konkursie nagrodzona została jedna praca spośród sześciu zgłoszonych. Jej autorka, decyzją Kapituły konkursu, otrzymała II nagrodę w kwocie 4000zł. Nie przyznano I i III nagrody.
więcej
9 października 2018
Fundacja Polska Przedsiębiorcza oraz Innowacyjne Mazowsze i samorząd województwa mazowieckiego zapraszają do uczestnictwa w Programie Akceleracyjnym Przedsiębiorcze Mazowsze. Poszukiwane są innowacyjne pomysły i startupy, które wpisują się zakres nowoczesnych ...
więcej
5 października 2018
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach cyklu spotkań „Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy wielkie zmiany”, zapraszają na bezpłatną konferencję, która odbędzie się w Radomiu dnia 10 pażdziernika 2018r. ...
więcej
3 października 2018
W 2018 roku Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczęła realizację sześcioletniego projektu zindywidualizowanego wsparcia MŚP w umiędzynarodowieniu ich innowacyjnej oferty na rynkach pozaunijnych - Polskie Mosty Technologiczne . W lipcu zakończył się pilotażowy ...
więcej