9 listopada 2018
ŚTP 2018 w Radomiu rozpocznie debata pt. „Mówimy o tradycji, myślimy o przyszłości”, która odbędzie się 13 listopada w Auli Wyższej Szkoły Handlowej.
1 października 2018
25 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się PAIH EXPO 2018 - I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. Projekt skierowany jest do polskich małych i średnich firm, już działających za granicą lub planujących ekspansję.
10 września 2018
To już tradycja, że na każdej edycji Targów Mody Poznań radomskie firmy branży skórzanej zdobywają Złote Medale MTP. Nie inaczej było podczas minionych, jesiennych targów. Nagrodzone zostały dwie radomskie firmy.
2 lipca 2018
22 czerwca w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”. Radomskie firmy wśród nagrodzonych.
Oferty inwestycyjnePomoc dla inwestoraKształcenie zawodowePoPracy
7 listopada 2018
W dniach 12-18 listopada odbędzie się XXI edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - wydarzenia organizowanego jednocześnie w ponad 170 krajach na całym świecie.
więcej
15 października 2018
Za nami ósma edycja spotkań z cyklu „Brand Elite – spotkania z marką”. Tym razem gośćmi specjalnymi byli: generał Roman Polko oraz Klaudia Pingot.
więcej
10 października 2018
W obrębie Wólki Klwateckiej powstanie dzielnica przemysłowa o powierzchni 40 hektarów. W przyszłym roku rozpocznie się uzbrajanie terenu położonego po wschodniej stronie ulicy Warszawskiej.
więcej
6 listopada 2018
Nabór w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020: Oś priorytetowa I Wykorzystanie działalności badawczo-rozwojowej w gospodarce. Kto może składać wnioski? Podmiotami uprawnionymi do ubiegania się o dofinansowanie projektu ...
więcej
6 listopada 2018
W ramach cyklu wydarzeń z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy na spotkanie, którego tematem będą Inteligentne rozwiązania w aspekcie nowoczesnego budownictwa. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą poznać obecne standardy oraz możliwości jakie dają dziś ...
więcej
2 listopada 2018
Trwa nabór wniosków w konkursie na dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 1.1.1  „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa ”,  I oś priorytetowa: „Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa” ...
więcej