16 kwietnia 2019
7 czerwca br. w Hotelu Karo w Mleczkowie odbędzie się się XXIII Gala Biznesu - „Granitowy Tulipan 2019”, na której nagrodzone zostaną najlepsze radomskie firmy, wyroby i inwestycje.
12 kwietnia 2019
Trwa nabór wniosków w konkursie ogłoszonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Można ubiegać się o dotacje na wprowadzenie nowych lub udoskonalonych produktów i usług.
11 kwietnia 2019
Serwis przeznaczony jest dla osób zamierzających rozpocząć oraz już prowadzących działalność gospodarczą.
10 kwietnia 2019
Na Portalu Funduszy Europejskich możesz przeglądać i wyszukiwać nabory wniosków. Ogłoszenia ułożone są według daty ich publikacji i są publikowane przez instytucje odpowiedzialne za przeprowadzanie konkursów.
Oferty inwestycyjnePomoc dla inwestoraKształcenie zawodowePoPracy
19 kwietnia 2019
więcej
18 kwietnia 2019
Największe w Polsce biuro podróży ITAKA zamierza, jako pierwsze, przenieść loty czarterowe z Warszawy do nowego radomskiego lotniska.
więcej
17 kwietnia 2019
Urząd Miejski w Radomiu, wraz z Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym oraz radomskimi przedsiębiorcami, prowadzi kampanię informacyjną promującą kształcenie zawodowe. Jest ona odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie rynku na wykształcone kadry.
więcej
16 kwietnia 2019
Prezydent Miasta Radomia - Radosław Witkowski Dyrektor Oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu SA - Adam Kuśnierz Kanclerz Loży Radomskiej Business Centre Club, wiceprezes zarządu BCC - Izabela Seweryn ZAPRASZAJĄ NA konferencję pt. Perspektywy, szanse i wyzwania dla biznesu w 2019   ...
więcej
16 kwietnia 2019
Organizatorem cyklu konferencji jest Bank Gospodarstwa Krajowego, którego misją jest wspieranie rozwoju społeczno-ekonomicznego Polski. Regionalne konferencje BGK skierowane są do osób mających wpływ na rozwój gospodarczy regionów. Do udziału zapraszamy: ...
więcej
16 kwietnia 2019
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów na rzecz osób z ograniczeniami funkcjonalnymi (fizycznymi, poznawczymi). Nabór projektów w ramach Działania 2.3 „Proinnowacyjne usługi dla ...
więcej