Kontakt


Wydział Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej

Urząd Miejski w Radomiu
ul. Żeromskiego 53
pok. 105, 106
26-602 Radom

tel.: (+48)48 36-20-866, (+48)48 36-20-538

INFOLINIA: 0-800-INVEST (0-800-468-378)
e-mail: rsg@umradom.pl

 

 

K.Turek

 

Krzysztof Turek - dyrektor Wydziału Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej

tel.: (+48)48 36-20-866

e-mail: k.turek@umradom.pl

Język Angielski

 

 

 

Z.Krzesimowski

 

Zbigniew Krzesimowski - kierownik Referatu Obsługi Inwestora

tel.: (+48)48 36-20-538

e-mail: z.krzesimowski@umradom.pl

 

 

 

R.Grzeszczyk

 

Rafał Grzeszczyk - główny specjalista

tel.: (+48)48 36-20-332

e-mail: r.grzeszczyk@umradom.pl

Język Angielski   Język Rosyjski

 

 

M.Wolski

 

Michał Wolski

tel.: (+48)48 36-20-538

e-mail: m.wolski@umradom.pl

Język Angielski

 

 

 

M.Kucharski

 

Marcin Kucharski

tel.: (+48)48 36-20-358

e-mail: m.kucharski@umradom.pl

Język Angielski

 

 

 

J.Bogdańska

 

Joanna Bogdańska

tel.: (+48)48 36-20-614

e-mail: j.bogdanska@umradom.pl

 

 

 

K.Klepaczewski

 

Konrad Klepaczewski

tel.: (+48)48 36-20-618

e-mail: k.klepaczewski@umradom.pl