OTWARTA AKADEMIA ONLINE W WYŻSZEJ SZKOLE HANDLOWEJ W RADOMIU – dr Leszek Mellibruda 16.05.2020

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza na wykład otwarty nt.:

Czy jestem człowiekiem sukcesu?

Czego nie robić a co robić żeby wyjść na swoje?

 Zapraszamy wszystkich chętnych 16 maja 2020 roku w godzinach 12. 00 do 13. 30. na wykład otwarty online, organizowany przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu i Studenckie Forum BCC przy Loży Radomskiej BCC, w ramach Festiwalu BOSS.

Wykład poprowadzi dr Leszek Mellibruda.

Kod dostępu do wykładu na platformie Teams: 0b61n8s 

Festiwal BOSS to największe i najgłośniejsze wydarzenie edukacyjno-biznesowe tworzone przez największą studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce – Fundację Studenckie Forum Business Centre Club, cykl spotkań z wyjątkowymi gośćmi, którzy w swoim życiu z niejednego pieca jedli chleb, motywator dla osób, które w przyszłości planują otworzyć własny biznes, ale nie do końca wiedzą jak się do tego zabrać. 

dr Leszek Mellibruda – Psycholog społeczny i biznesu, wykładowca Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, autor 80 publikacji naukowych i ponad 250 publikacji popularnonaukowych. Były doradca Ministra Edukacji Narodowej. Współpracował z Krajową Radą Radców Prawnych i Krajową Radą Komorniczą. Jest konsultantem Europejskiego Forum Przedsiębiorczości i ekspertem Klubu Integracji Europejskiej.

więcej informacji: https://wsh.pl/blog/2020/05/09/czego-nie-robic-a-co-robic-zeby-wyjsc-na-swoje-wyklad-otwarty-online/