Radomska firma budowlana Łucz-Bud nagrodzona przez BCC Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

Business Centre Club wyróżnia i nagradza firmy oraz ich szefów, osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegających zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzących działalność społeczną i charytatywną.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach: w pierwszym firmy starają się o Nominację i Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu, w drugim Laureaci Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu z lat ubiegłych starają się o Diament do Złotej Statuetki.

Pierwszy etap konkursu pomyślnie przeszła radomska firma budowlana P.H.U.B. „ŁUCZ-BUD” Sp. z o.o. a teraz została nagrodzona przez BCC Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

Prestiżowe wyróżnienie cieszy zarząd i pracowników firmy, zwłaszcza dlatego, że zostało przyznane za osiągnięcia inwestycyjne w trudnym okresie pandemii Covid -19.

Organizowany przez BCC konkurs ma charakter ogólnokrajowy, cieszy się nieprzerwanie od 1991 roku zainteresowaniem przedsiębiorców, a dzięki zainteresowaniu mediów otrzymanie nagrody koncentruje uwagę opinii publicznej na firmie i jej produktach. Udział w konkursie jest przywilejem Członków Business Centre Club.

Firma P.H.U.B. „ŁUCZ-BUD” Sp. z o.o. powstała w 1991 roku w wyniku reorganizacji Zakładu Remontowo-Budowlanego działającego przy Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego „Łucznik” w Radomiu. Specjalizuje się w świadczeniu usług Generalnego Wykonawcy w zakresie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Uroczystość wręczenia nagród w konkursie Lider Polskiego Biznesu 2020 odbędzie się 29 stycznia 2022 r. godz. 18, w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Najlepsi polscy przedsiębiorcy zostaną uhonorowani Nominacjami i Złotymi Statuetkami. Laureaci z lat ubiegłych, którzy utrzymali swoją pozycję rynkową, w tym radomska firma budowlana P.H.U.B. „ŁUCZ-BUD” Sp. z o.o. odbiorą Diamenty do Złotej Statuetki.

Wydarzenie będzie odbywało się w formie hybrydowej: dla Nominowanych i Laureatów – stacjonarnie w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, zaś pozostałych gości – poprzez transmisję telewizyjną w Biznes24 oraz online – na Facebooku BCC oraz YouTube BCC.