Warsztaty „Lean Management-Przemysł Przyszłości na Mazowszu” 28-29 października 2019

W dniach 28-29 października br. odbyły się pierwsze w Radomiu warsztaty pt. „Lean Management-Przemysł Przyszłości na Mazowszu”. Uczestnikami warsztatów byli właściciele i zarządzający firmami. Celem wydarzenia było zapoznanie uczestników z zasadami filozofii Lean Manufacturing oraz zarzadzania procesowego, które ma znaczący wpływ na poprawę wydajności produkcji, cykli produkcyjnych i poszczególnych operacji oraz szybszą obsługę klienta. 

Pierwszy dzień szkolenia miał miejsce w firmie Stalgast Radom Sp. z o.o., która jest przykładem udanego wprowadzenia i funkcjonowania filozofii Lean. Drugiego dnia warsztatów uczestnicy spotkali się w Sieci Badawczej Łukasiewicz-Instytut Technologii Eksploatacji. 

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele ponad 30 radomskich firm. Organizatorem warsztatów była Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej. 

Wydarzenie zostało zorganizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Partnerami wydarzenia byli: Urząd Miasta Radomia, Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Technologii Eksploatacji, Stalgast Radom Sp. z o.o.