Orkiestra 2021-Warsztaty on-line dla innowatorów działania

Fundacja UNIMOS oraz NOBLE BRAND Agencja Kreatywna, zapraszają na warsztaty dla innowatorów działania pt.: „Łączenie potrzeb i kompetencji w kierunku wdrażania innowacji oraz systemów wsparcia”. Warsztaty odbędą się 9 i 10 grudnia w formie on-line. Są skierowane do przedsiębiorców, osób podejmujących innowacyjne, szeroko rozumiane działania. By wziąć w nich udział wystarczy dokonać rejestracji: LINK: https://forms.gle/67Y5tsRZ3s9MkU5w7 

9 grudnia w godz. 10-10.40 – „Marka Osobista Lidera- jak ją budować?” Wykład poprowadzi Anna Słopiecka, ekspert do spraw kreowania wizerunku i promocji marki. Właścicielka Agencji Kreatywnej Noble Brand.

W godz.10.45-11.30 – „Orkiestra 2021 jako łączenie potrzeb i kompetencji z wdrażaniem innowacji oraz z systemami wsparcia”- cz.1. Prelegentkami będą Anna Bialik i Agnieszka Zdanowicz.

Anna Bialik jest wiceprezesem Fundacji UNIMOS – organizacji skoncentrowanej na budowaniu strategicznych partnerstw pomiędzy biznesem, nauką, administracją. Ekspert w zakresie budowania partnerstw strategicznych, transferu technologii i innowacji międzybranżowych, międzysektorowych w kierunku Przemysłu 4.0 oraz Circular Economy. Agnieszka Zdanowicz jest wiceprezesem Centrum Kooperacji Recyklingu non for profit system sp z o.o. koordynatora Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu-Krajowego Klastra Kluczowego, Specjalista do spraw komunikacji, project manager projektów krajowych i międzynarodowych.

10 grudnia w godz. 11-11.30 – „Orkiestra 2021 jako łączenie potrzeb i kompetencji z wdrażaniem innowacji oraz z systemami wsparcia” -cz.2. Prelegentkami będą Anna Bialik i Agnieszka Zdanowicz.

W godz. 11.35-12.45 – „Kompetencje przyszłości na rynku pracy z perspektywy 2030 roku”. Prelegentką będzie Aneta Montano, ekspert do spraw transformacji i rozwoju liderów; mentor i executive coach, wspierająca ludzi i organizacje. Od ponad 20 lat na stanowiskach zarządczych w międzynarodowych firmach w USA oraz Polsce.