Spotkanie biznesowe – Postaw MOCno na wartości

„Postaw MOCno na wartości” to hasło towarzyszące XII edycji Brand Elite – Spotkania z Marką. Wydarzenie biznesowe odbyło się 29 września w Hotelu Rubin w Starym Kiełbowie. Skupiło przedstawicieli biznesu a także tych wszystkich, którzy chcą wzmocnić wizerunek oraz markę osobistą. Partnerem wydarzenia było miasto Radom.

Brand Elite, to szeroko pojęta edukacja biznesowa z zakresu budowania marki osobistej oraz marki przedsiębiorstw, przekazywana przez wysokiej klasy mówców, ekspertów i mentorów. Pomysłodawczyni wydarzenia – Anna Słopiecka, właścicielka Agencji Kreatywnej Noble Brand oraz jego współtwórczyni – Małgorzata Patynowska, założycielka Fundacji „Dobry Duszek”, zaprosiły do udziału w tegorocznej edycji ekspertów z dziedzin psychologii i bankowości. Doświadczony psycholog – Jacek Walkiewicz, wyjawił dlaczego warto wychodzić ze znanej „strefy komfortu” i otwierać się na zmiany; kreować śmiałe wizje przyszłości osobistej i zawodowej. Józef Wancer – bankowiec, twórca Citibanku w Warszawie wspomniał o wartościach, jako nieodzownym elemencie życia każdego z nas.

Wydarzenie było okazją do networkingu – nawiązania i umacniania relacji biznesowych opartych na wartościach. Można było wesprzeć działania Fundacji „Dobry Duszek”, która prowadzi w Radomiu Świetlicę Lokomotywa, gdzie opieką otoczone są dzieci z rodzin uchodźców z Ukrainy, a także skorzystać z porad ekspertów będących partnerami i sponsorami wydarzenia. Jednym z partnerów Brand Elite była Gmina Miasta Radomia, reprezentowana podczas wydarzenia przez przedstawicieli Biura Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej, które na co dzień wspiera przedsiębiorców.

Imprezę uświetniła pianistka Emilia Ziółek oraz podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu.

Więcej informacji na: www.brandelite.pl

Zdjęcia: Fotak Studio